XIII Turniej Skata - rozgrywka piąta

W dniu 25.01.2020 roku odbyła się pierwsza w tym roku, ale dopiero piąta rozgrywka Turnieju Skata o puchar Prezesów. Zaplanowana na grudzień rozgrywka nie doszła do skutku z różnych przyczyn. Prawdopodobnie okres świąteczno - noworoczny nie pozwolił na wygospodarowanie wolnego czasu w dogodnym dla wszystkich terminie. No ale „co się odwlecze to nie uciecze”. Do rozgrywki przystąpiło 7 zawodników.

Czytaj więcej...

XIII Turniej Skata - rozgrywka czwarta

W dniu 16.11.2019 roku odbyła się kolejna czwarta rozgrywka Turnieju Skata o puchar Prezesów. Rozegrano ją jeszcze w świetlicy działkowej. Gracze to twardzi ludzie. Dogrzewali sobie pomieszczenie grzejnikiem gazowym. Ale grali w świetlicy Do rozgrywki przystąpiło znowu 7 zawodników.

Poniżej podajemy wyniki, uzyskane przez poszczególnych zawodników :

Czytaj więcej...

XIII Turniej Skata - rozgrywka trzecia

W dniu 18.10.2019 roku odbyła się już trzecia rozgrywka Turnieju Skata o puchar Prezesów. Rozegrano ją jeszcze w świetlicy działkowej. Ale to już może ostatni raz. Było trochę chłodno więc dogrzewano pomieszczenie grzejnikiem gazowym. Do rozgrywki przystąpiło znowu 7 zawodników.

Po raz kolejny zapraszam nowych zawodników.

Poniżej podajemy wyniki, uzyskane przez poszczególnych zawodników :

Czytaj więcej...

XIII Turniej Skata - rozgrywka druga

W dniu 16.10.2019 roku odbyła się druga rozgrywka tej edycji Turnieju Skata o puchar Prezesów. Tym razem rozegrano ją w świetlicy. Do rozgrywki przystąpiło znowu 7 zawodników.

Po raz kolejny zapraszam nowych zawodników.

Poniżej podajemy wyniki, uzyskane przez poszczególnych zawodników :

Czytaj więcej...

XIII Turniej Skata - rozgrywka pierwsza

Zaczynamy kolejny turniej. Będzie to już trzynasta edycja. Mam nadzieję że nie będzie pechowa a wręcz szczęśliwa dla wszystkich zawodników. Chciałbym również aby nasz zawodnik wygrał albo przynajmniej znalazł się na podium. Najlepiej by było jakby na tym podium stanął po jednym zawodniku z każdego ogrodu. A kto na którym miejscu to już jest do ugrania.

W dniu 5.10.2019 roku odbyła się pierwsza rozgrywka tej edycji Turnieju Skata o puchar Prezesów. Ponieważ pogoda sprzyjała rozegrano ją pod gołym niebem, na placu obok świetlicy. Do rozgrywki przystąpiło tradycyjnie 7 zawodników.

Zapraszam jeszcze gorąco niezdecydowanych. Naprawdę warto. W czasie gier panuje zawsze miła atmosfera. Po zakończeniu turnieju każdy zawodnik dostaje jakiś puchar. Nawet za sam udział. A potem jeszcze jest poczęstunek.

Czytaj więcej...

XII Turniej Skata - wyniki końcowe

Zestawienie po dwunastu grach. 

Czytaj więcej...

XII Turniej Skata - rozgrywka dwunasta

W dniu 19.07.2019 roku o godzinie 14:00 rozegrano ostatnią, dwunastą rozgrywkę Turnieju Skata o puchar Prezesów. Rozegrano ją jak zwykle pod zadaszeniem obok świetlicy. Do rozgrywki przystąpili wszyscy zawodnicy.

Czytaj więcej...

Podkategorie

Losowy obraz

Brak grafik

Szukaj